Uncategorized

Jak odzyskać byłą?

Często jest tak, że rozstanie z ukochaną osobą uświadamia nam, jak wiele straciliśmy przez swoje lekkomyślne zachowanie. Bywają związki, które rzeczywiście trzeba zakończyć, by obie osoby odetchnęły z ulgą, jednak co robić, gdy po zerwaniu jesteśmy w stanie myśleć tylko o swojej byłej kobiecie? Czy warto starać się o odzyskanie ukochanej i co robić, by nie spotkać się ze stanowczym odrzuceniem?

Dlaczego chcesz odzyskać swoją ex?

Przede wszystkim musisz sobie zadać pytanie, dlaczego chcesz tego powrotu. Czy rzeczywiście ten związek nie był ciężarem i czy przypadkiem nie ograniczał Twojego samorozwoju? Z jakichś przyczyn coś zaczęło się psuć. Rozstanie nigdy nie jest łatwe, ale czasami wystarczy kilka tygodni, żeby poradzić sobie z uczuciem pustki. Pamiętaj o tym, że nawet jeśli uda Ci się na nowo zdobyć swoją byłą, to po krótkim czasie znowu coś może zacząć szwankować. Dlatego najpierw odważ się na całkowitą szczerość wobec siebie. Jak wyobrażasz sobie waszą wspólną przyszłość? Czy wasze poglądy nie różnią się na tyle, by móc razem iść przez życie? Może ta znajomość powinna jednak się zakończyć? Być może pojawią się wątpliwości, a nie powinieneś ich mieć. Chcąc odzyskać swoją byłą, nie możesz sprawiać wrażenia niezdecydowanego. Ona od razu to wyczuje i prawdopodobnie spisze Cię na straty.

Zastanów się nad tym, czy kontrolujesz swoje życie

Kobiety lubią mieć oparcie w mężczyźnie i chcą, by dawał im poczucie bezpieczeństwa. Być może w Twoim życiu coś nie układa się najlepiej. Praca nie daje Ci satysfakcji, przestałeś się rozwijać, zabrakło Ci pasji i straciłeś zainteresowanie tym, co kiedyś było dla Ciebie bardzo ważne. Prawdopodobnie w ostatnim czasie wciąż odkładałeś rozwiązanie różnych problemów na później, a w Twojej codzienności zagościła rutyna. Zastanów się, jak spędzaliście wolny czas i czy w ciągu ostatnich miesięcy udało Ci się zaskoczyć czymś miłym swoją dziewczynę? To, co nieuchronnie prowadzi do rozstania, to także nałogi. Jeśli chcesz odzyskać swoją byłą, musisz dać jej do zrozumienia, że pracujesz nad tym, by naprawić wszystko to, co nie działało tak jak trzeba. Samorozwój, lepsza praca, ograniczenie spożywania alkoholu lub rzucenie innych nałogów – to wszystko jest bardzo ważne, ale musisz pamiętać, że robisz to nie tylko dla niej, ale także dla siebie.

Jak dać jej do zrozumienia, że chcesz powrotu?

Każdy człowiek jest inny, więc nie ma gotowego rozwiązania, które zapewni to, że odzyskamy byłą partnerkę. Jednak chyba żadna kobieta nie zgodzi się na powrót, jeśli jej ex powie je wprost, że na to liczy. O wiele lepiej robić to subtelnie, wysyłając jej różne sygnały. Na pewno macie wspólnych znajomych, których oboje spotykacie. Jeśli oni zauważą, że zacząłeś się zmieniać na lepsze, na pewno ją o tym poinformują. To rozbudzi jej ciekawość. Z czasem możesz zaproponować jej niezobowiązujące spotkanie. Jeśli do niego dojdzie, nie wyjawiaj jej od razu swoich uczuć, bo może ją to spłoszyć. Działaj krok po kroku, wykazując się dojrzałością. To może się udać!

Więcej informacji znajdziesz na stronie http://jakodzyskacbyla.pl dzięki której dowiesz się, co zrobić, aby Twoja była dziewczyna lub żona wróciła.