Uncategorized

Pokaż mu, że Ci zależy. Sprawdź jakich prezentów najbardziej pożądają faceci

Urodziny, dzień chłopaka, wasz rocznica – każda z tych okazji jest dobra, by ofiarować mu coś wyjątkowego. Pamiętaj jednak, że nie wszystkie prezenty mogą przypaść do gustu twojemu jedynemu. Dlatego spieszymy z pomocą. Przed Tobą krótkie zestawienie najbardziej pożądanych upominków w męskim świecie. 

Nie zawsze musi być praktycznie

Mężczyźni dużo częściej wybierają prezenty, które z naszego – kobiecego punktu widzenia z funkcjonalnością niewiele mają wspólnego. I o ile może to być irytujące, gdy Ty jesteś adresatką takiego upominku, to w drugą stronę działa to zupełnie inaczej. Faceci uwielbiają wszelkiego rodzaju gadżety, więc może warto zastanowić się nad wyborem któregoś z nich. Jeśli twój wybranek jest fanem konkretnego serialu lub książkowej serii, to już właściwie jest po kłopocie. Wszelkiego rodzaju figurki, koszulki, kubeczki, a nawet kieliszki z ulubionymi bohaterami, to będzie strzał w dziesiątkę. Jeśli natomiast masz chłopaka, który nie lubi się angażować w tego typu rzeczy, to bez obaw możesz postawić na gadżety z kategorii zabawne. Tutaj znów kreatywność twórców tego typu prezentów może przyprawić o zawrót głowy. W zależności od poczucia humoru twojego faceta możesz przebierać w całej gamie propozycji – od bielizny ze sprośnymi napisami do alkoholowego chińczyka.

Niezapomniane przeżycia

W ostatnich latach coraz częściej decydujemy się na zakup nie konkretnej rzeczy, ale raczej doświadczenia. Relaksujący masaż albo od razu najlepiej wizyta w SPA…. Tak, to byłyby świetne pomysły na prezent dla Ciebie. Twój facet zdecydowanie bardziej doceni możliwość przejażdżki czołgiem albo wypad na laserowego paintballa. Jeśli trafił Ci się amator doznań ekstremalnych, to możesz sprezentować mu coś ekstra. Skok na bungee lub ze spadochronem – takiego prezentu nie pobiją już żadne skarpetki czy krawaty.

Nie mów nie klasyce

Nie bez powodu mówi się, że najciemniej zawsze pod latarnią. Nie ma sensu silić się na wyszukane rozwiązania, skoro te prostsze sprawdzały się przez lata. Dobra książka nigdy nie jest złym prezentem. Oczywiście o ile twój mężczyzna nie zasypia po pięciu minutach w towarzystwie słowa pisanego. Nie głupim pomysłem będą też perfumy czy elegancki zegarek. Ale tu – ważna uwaga! Nie pokazuj mu prezentem, że chcesz go zmienić. Jeśli twój wybranek jest typem sportowca i gardzi facetami w białych kołnierzykach, to nie kupuj mu grawerowanych spinek do mankietów. Takim nieprzemyślanym gestem, możesz go co najwyżej urazić.

Spróbuj wczuć się w jego potrzeby

Podobno mężczyźni są z marsa a kobiety z wenus. Nie jest nam łatwo zrozumieć ich punkt widzenia czy motywacje, a już tym bardziej przewidzieć ich potrzeby. Spróbuj jednak choć przez chwilę zastanowić się, jak twój facet lubi spędzać wolny czas. Może jest zapalonym fanem piłki nożnej i cały czas opowiada Ci o meczu swojej ulubionej drużyny w najbliższy weekend? Może bardzo dużo pracuje i przydałyby mu się małe wakacje? A może jego pasją jest gotowanie i nic nie sprawiłoby mu większej radości niż możliwość wzięcia udziału w kursie kulinarnym? Czasem odpowiedź na pytanie – jakie prezenty są najlepsze dla twojego faceta, leży tuż przed twoim nosem.

Dodatkowe informacje

Sprawdź, gdzie znajdziesz najlepszy prezent na Dzień Chłopaka – zobacz asortyment sklepu For Him